Avis Flex hoiab valikud vabana. Pikaajaline autorent on paindlik ja kindla kuumaksega.

Avis on kasvanud tänaseks suurimaks mobiilsusteenuse pakkujaks Eestis, pakkudes klientidele lühiajalist ja pikaajalist autorenti, täisteenusliisingut ning asukohapõhist autorenditeenust.

Vabadus valida

Aina enam näeme, et inimesed soovivad paindlikkust ning eelistavad autot rentida. Ka pikaajaline autorent muutub üha populaarsemaks, kuna paljud ei vaja autot aastaringselt. Avis Flex võimaldab kasutada autot ühest kuust kuni aastani, omamata sealjuures siduvat lepingut. Juhul kui autot enam kasutada ei ole tarvis või tekib soov või vajadus mõnda teist autot proovida, saab rendi lõpetada lepingutasuta.

Suureks eeliseks pikaajalise autorendi puhul on mugavus ja kindel kuumakse. Kõik autoga seotud kulud ning kindlustused on juba kuumakse sees, kasutaja hoolitseb vaid parkimise ja kütuse eest.

Kellele pikaajaline renditeenus mõeldud on?

Pikaajaline autorent on niivõrd paindlik,et see sobib absoluutselt kõikidele. Eriti praeguses majandusolukorras – see annab inimesele valikuvabaduse. Kuumakse sõltub konkreetsest auto mudelist ning rendiperioodi pikkusest. Kõikide mudelite ja pakkumistega saab tutvuda siin.

Miks valida Avis Flex pikaajaline renditeenus?

  • Avis Flex pikaajaline autorent tagab alati muretu liikumise. Meie klienditugi on saadaval ööpäevaringselt – kui autoga peaks juhtuma õnnetus, on abi kohe olemas.
  • Avis kliendina on asendusauto alati garanteeritud. Kui midagi peaks juhtuma teenuse ajal renditava autoga, on asendusauto alati olemas.
  • Korralised hooldused ja rehvivahetused, liiklus- ja kaskokindlustused on tagatud Avise poolt. Klient ei pea nende pärast muretsema.
  • Pikaajaline rent on võimalik võtta ilma siduva lepinguta. Perioodi saad valida klient.
  • Avis Flex sobib nii era- kui ka äriklientidele.
  • Avise lojaalsusprogramm võimaldab Avis Flexi klientidel kasutada ka teisi Avise teenuseid soodsamalt, näiteks rahvusvahelist lühirenti üle maailma.